OPINIE, REKOMENDACJE & POLECENIA

Opinie o Nas

Przeczytaj co piszą o nas Klienci. 
Sprawdź rekomendacje osób które
skorzystały z naszych usług.

Co mówią o nas klienci?

Opinie Google

Sylwia Szymaniak
Sylwia Szymaniak
13. Grudzień, 2020.
Współpracowaliśmy z Panem Sławkiem, który pomógł nam wybrać odpowiedni dla nas bank, na warunkach na jakich nam zależało. Bardzo dobry kontakt. Pomoc w wypełnianiu wszystkich dokumentów. Polecam każdemu 🙂
Karolina Szaniawska
Karolina Szaniawska
8. Grudzień, 2020.
Polecam w 100%! Pan Sławomir to profesjonalista, który bardzo sprawnie przeprowadził nas przez cały proces starania się o kredyt. Moja zdolność kredytowa nie była idealna, wielu pośredników odmówiło mi współpracy, a Pan Sławomir nie tylko pomógł nam otrzymać kredyt, ale dodatkowo zapewnił bardzo konkurencyjną ofertę od banku. Polecam w 100%! Kredyt Inwest to więcej niż profesjonalna firma. Jak kredyt to tylko tutaj.
Kamil Kłoczewiak
Kamil Kłoczewiak
3. Grudzień, 2020.
Z całego serca polecam współpracę z Kredyt Inwest. Zwłaszcza z Panem Sławkiem Lewandowskim, który wytłumaczył mi cały proces i w profesjonalny sposób doprowadził wszystko do końca.
Iwona Pisarczyk
Iwona Pisarczyk
18. Listopad, 2020.
Serdecznie polecam firmę Kredyt Inwest, w szczególności Pana Sławka Lewandowskiego, który na każdym etapie ubiegania się o kredyt był bardzo pomocny. Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad kredytem hipotecznym i byłam u kilku doradców ale dopiero Pan Sławek tak przystępnie wytłumaczył cały proces, że już po pierwszym spotkaniu wyszłam z myślą, że nareszcie trafiłam na odpowiedniego człowieka. Szczerze polecam!
Maliszewski Paweł
Maliszewski Paweł
27. Październik, 2020.
Klasa obsługa! Polecam tutaj i znajomym w realu.
Sebastian Kaczmarek
Sebastian Kaczmarek
25. Październik, 2020.
Serdecznie polecam usługi Kredyt Inwest. Bardzo nam pomogli w procesie zakupu mieszkania – zarówno w kwestii znalezienia najlepszej inwestycji jak i uzyskania kredytu. Pozdrowienia dla Pani Moniki i Pani Wioli – dziękujemy za ogromną pomoc! 🙂
Magdalena Szklarzewska
Magdalena Szklarzewska
29. Wrzesień, 2020.
Polecam w 100%. Naszym doradcą była Pani Wioletta. Osoba bardzo rzetelna, kompetentna i do tego bardzo miła :). Pomogła w uzyskaniu kredytu i załatwieniu wszystkich formalności z którymi sami byśmy sobie nie dali rady. Dużym plusem był stały kontakt telefoniczny, nawet czasami w godzinach wieczornych. 🙂 Polecam.
Anna Bazydło
Anna Bazydło
29. Wrzesień, 2020.
Bardzo polecam 🙂 profesjonalna pomoc w znalezieniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego i doprowadzeniu całości do szczęśliwego końca. Super kontakt naprawdę polecam
Podaj Dalej Cezary Jeżowski
Podaj Dalej Cezary Jeżowski
10. Wrzesień, 2020.
Bardzo dziękujemy Pani Monice i Pani Wioli w pomocy przy kredycie. Ich profesjonalizm, wiedza oraz szybkość reagowania na sytuację były nieocenione. Jeżeli ktoś szuka wsparcia w tematach kredytowych, zdecydowanie polecam.
Małgorzata Pękała
Małgorzata Pękała
27. Sierpień, 2020.
O firmie Kredyt Inwest dowiedziałam się od przyjaciół. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Wiolą, której dziękuję za profesjonalną obsługę, cierpliwe wytłumaczenie procedur i “trzymanie ręki na pulsie”. Szczerze polecam wszystkim.

 
SKONTAKTUJ SIĘ!

Szukasz kredytu?
Skontaktuj się z nami.

Kontakt z ekspertem Kredyt Inwest